ساعت کاری 20:00 – 08:00

منتظر تماس شما هستیم

09172017737


خرید پاپ آپ

افزایش بازدید پاپ آپ

Buy popup

معرفی پاپ آپ

خرید پاپ اپ یکی از پربازده ترین راه های تبلیغات است که برای افزایش بازدید کننده سایت استفاده میشود. در نظر بگیرید که شما ییک سایت خبری هستید و برای افزایش رتبه سایت خود اقدام به خرید پاپ اپ میکنید .  تبلیغات شما تا زمانی که کاربر دکمه بستن پنجره را نزند، نمایش داده می شود و در واقع تبلیغات سایت شما در حال نمایش می باشند. نتیجه این کار بهبود رتبه شما در موتور های جستجو و سایت alexa و یا MOZ میشود.

همچنین شما با خرید پاپ اپ به رونق کسب و کار های اینترنتی کمک میکنید.
خرید بازدید پاپ اپ یکی از روشهای کاربردی در زمینه افزایش مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت شما می باشد که به صورت قانونی از سوی وب سایت ما قابل ارائه می باشد.

مزایای استفاده از بازدید پاپ آپ

زمانی که شما از یک پاپ آپ استفاده می نمایید امتیازاتی شامل سایت شما میشود , با هم بررسی میکنیم :

چگونه پاپ اپ باعث بهبود رتبه الکسا میشود

⦁ بهبود رتبه الکسا

در زمانی که تبلیغات شما در سایت های تبلیغاتی به صورت یک پاپ آپ برای کاربران و بازدیدکنندگان نشان داده می شود، ممکن است بازدیدکنندگان پس از دیدن تبلیغات شما در آن وب سایت ها به سایت شما نیز سر بزنند و این باعث افزایش رتبه الکسای وب سایت شما می شود. در واقع رتبه الکسا میزان بازدید و سرکشی به وب سایت شما از طریق وب سایت های دیگر را نشان می دهد که با بالاتر رفتن میزان این عدد، رتبه سایت شما در سایت الکسا نیز افزایش می یابد و به راحتی می توانید در صفحات ابتدایی موتورهای جستجوگر قرار بگیرید. اگر شما یک تبلیغ موثر را در یک سایت پاپ آپ بسیار عالی و تخصصی ارائه دهید، مطمئناً پس از مدتی کوتاه به صفحات ابتدایی موتورهای جستجوگر منتقل خواهید شد.

افزایش بازدید سایت

میزان ترافیک وب سایت، همان تعداد درخواست های ورودی و خروجی از سمت کاربران می باشد که از طریق کاربران وب سایت شما به سرور ارسال شده است. مطمئناً هر چقدر که این میزان بالاتر باشد، یعنی وب سایت شما در بین کاربران از محبوبیت بیشتری برخوردار است. یکی از ساده ترین روش های افزایش ترافیک وب سایت پیدا کردن مشتریان جدید می باشد که مسلماً به صورت صعودی ترافیک وب سایت شما را افزایش خواهد داد. برای این کار باید یک فضایی را به عنوان محل تبلیغات و بازاریابی وب سایت خود انتخاب نمایید و در آن فضا مشتریان جدید را به سمت وب سایت خود فرا بخوانید. حال اگر شما از یک وب سایت بسیار با تجربه و تخصصی خرید بازدید پاپ آپ را انجام دهید، پس به راحتی می توانید که بازدید وب سایت خود را افزایش دهید و همچنین ترافیک وب سایت خود را در حد چشم گیری بهبود ببخشید. اگر این فرآیند را برای مدت زمان طولانی انجام دهید، می توانید ترافیک وب سایت خود را بسیار بالا ببرید.

⦁ افزایش فروش محصولات

به میزانی که مشتریان شما بالاتر می رود، شما می توانید از ویژگیهایی مانند خریدهای بیشتر و همچنین کسب نظرات بیشتر کاربران نیز برخوردار شوید. در نظر بگیرید که فروشگاه اینترنتی یا سایت خبری شما دارای تعداد 1000 نفر بازدیدکننده می باشد. حال اگر بخواهید یک نظر سنجی بین کاربران انجام دهید، فقط 1000 نظر جمع آوری می شود. در صورتی که اگر تعداد کاربرانتان را افزایش دهید، می توانید به راحتی تعداد نظراتتان را نیز افزایش دهید و در نتیجه گیری کیفیت عملکرد وب سایتتان موفق تر باشید. همچنین می توانید محصولات بیشتری را برای مشتریان خود در نظر بگیرید و فروش محصولاتتان را یز افزایش دهید. خب برای افزایش این نرخ بازدید می توانید کسب درآمد از پاپ آپ را امتحان کنید و از این روش برای افزایش فروش وب سایت یا بازدید وب سایتتان استفاده نمایید.

⦁ افزایش نرخ فروش

اگر وب سایت شما در یک سایت تبلیغاتی پر بازدید به عنوان یک پاپ آپ برای مشتریان نشان داده شود، پس ممکن است تعداد زیادی از افرادی که تبلیغات شما را می بینند، به سایت شما روانه شوند و در نتیجه میزان بازدید سایت شما نیز افزایش خواهد یافت. شما با افزایش تعداد بازدیدکنندگانتان می توانید برنامه ریزی های بیشتری نیز انجام دهید. یک فروشگاه واقعی در خیابان را در نظر بگیرید که با فروش کم و تعداد مشتریان کم هیچگاه پیشرفتی در کار خود نمی بیند. اما اگر همین فروشگاه بتواند از یک روش بازاریابی یا تبلیغات موفق به کسب بیشترین مشتری شود، پس پیشرفت زیادی را نیز خواهد داشت و در نتیجه فروشگاه خود را نیز بزرگتر کرده و نسبت به گسترش کسب و کار خود دست به کار می شود. پس باید تا حد امکان از روش خرید بازدید پا آپ، تعداد مشتریان بیشتری را برای فروشگاه خود تهیه کنید.

خرید پاپ اپ نکاتی در خصوص خرید پاپ آپ

در زمانی که شما تصمیم دارید یک پاپ اپ موفق را برای وب سایت خود خریداری نمایید، باید نکاتی را به عنوان کلیدی در نظر بگیرید تا در موفقیت این کمپین تبلیغاتی بهتر عمل نمایید. در این قسمت این موارد را به استحضار می رسانیم:

⦁ ایجاد زمانبندی برای نمایش تبلیغات

در نظر بگیرید که یک تبلیغات به صورت مداوم و در زمانهای طولانی در یک سایت نمایش داده شوند. در این زمان افراد زیادی که این تبلیغات را می بینند، فکر می کنند که این تبلیغات به عنوان یک هرزنامه همیشه در حال نمایش می باشد و در نتیجه هیچ توجهی به تبلیغات شما نمی کنند. پس اید یک زمانبندی با دقت را برای نمایش تبلیغات خود در نظر بگیرید.

⦁ نمایش آمار بازدید

سعی کنید در تبلیغات پاپ آپ، میزان بازدید را نیز نمایش دهید. هر چقدر که این آمار بیشتر باشد، مشتریان و بازدیدکنندگان جدید سایت شما را مهمتر تلقی می کنند و در نتیجه بیشتر به سایت شما سر می زنند.

⦁ محدودیت های تبلیغات پاپ آپ

تبلیغات دارای قوانینی می باشند که باید این نکات را در نظر بگیرید تا یک تبلیغ موثر را ارائه دهید. اگر در تبلیغ خود از متن زیادی استفاده نمایید، ممکن است که کاربر فرصت خواندن تمام تبلیغ را نداشته باشد و از آن صرف نظر کند. همچنین شما باید توسط یک رنگ بسیار جذاب، نظر بازدیدکنندگان را به سمت تبلیغات خود فرا بخوانید و همچنین محل قرار گرفتن تبلیغات نیز بسیار مهم می باشد. اگر تبلیغات شما در صفحه اول و در 30 درصد بالای صفحه سایت ها نمایان شود، مطمئناً در لحظات اول توانسته اید که نظر کاربران را به خود جذب نمایید و بازدیدکنندگان بیشتری را به سمت سایت خود فرا بخوانید.

⦁ کسب درامد از تبلیغات سایت

درامد زایی از طریق پاپ اپ یک راه بسیار مفید برای افرادی می باشد که سایت های خود را در اختیار تبلیغات قرار می دهند. این افراد می توانند درامد روزانه خود را از طریق تبلیغاتی که بر روی سایتشان اعمال می شود، کسب نمایند. از این روش نیز می توان یک راه جذب بازدید کننده برای وب سایت و همچنین درآمد زایی استفاده نمود. اما این گونه سایت ها باید حداقل ترافیک مورد نیاز سایت های تبلیغاتی را دارا باشند تا بتوانند در این مسیر بیشترین میزان درامد را کسب نمایند.

 

 

برای خرید پاپ اپ یا استفاده از سیستم کسب درامد پاپ اپ ابتدا ثبت نام کنید. کلیک کنید