ساعت کاری 20:00 – 08:00

منتظر تماس شما هستیم

09172017737

افزایش ممبر پاپ آپ

افزایش ممبر پاپ اپ

Add popup member

قصد خرید ممبر واقعی تلگرام را دارید ؟ با کیفیت ترین روش برای افزایش عضو واقعی , خرید ممبر پاپ اپ است . در این پست به این روش میپردازیم.

آیا قصد افزایش ممبر تلگرام را دارید و از روش های کم بازده خسته شده اید؟ در این صورت افزایش ممبر تلگرام با استفاده از روش پاپ اپ می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. مدت زمان زیادی است که از پاپ آپ ها به عنوان یک روش پر بازده تبلیغاتی و افزایش بازدید در سایت های مختلف استفاده می شود. ویژگی های مثبت پاپ آپ سبب شده است که از آن برای افزایش ممبر تلگرام نیز استفاده شود. در این مقاله سعی خواهیم کرد بیشتر با افزایش ممبر تلگرام از طریق پاپ آپ آشنا شویم و به طور کلی مزایا و معایب این روش را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

سایت تبلیغاتی دیده شیم مجری تبلیغات پاپ اپ تلگرام

نحوه استفاده از پاپ اپ برای افزایش ممبر تلگرام

همه شما احتمالا زمانی که در حال جستجو در اینترنت هستید، در زمان ورود به سایت های مختلف با پنجره های کوچکی رو به رو شده اید. به این پنجره ها که بلافاصله بعد از ورود شما به سایت ها نمایش داده می شوند و معمولا دارای محتوای تبلیغاتی هستند، پاپ آپ گفته می شود. پاپ آپ ها می توانند شامل انواع لینک های تبلیغاتی باشند و کاربران با کلیک کردن بر روی آن ها وارد صفحات تبلیغ شده می شوند. از این روش می توان علاوه بر تبلیغ سایت ها و محصولات آن ها، برای تبلیغ یک کانال تلگرامی و افزایش ممبر تلگرام نیز استفاده کرد.
استفاده از این روش بسیار ساده است، کافی است در سایت ما ثبت نام کنید . بعد از ثبت نام تعداد پاپ اپ موبایلی مد نظر خود را سفارش دهید و صبر کنید تا ممبر های شما از سراسر کشور وارد کانال شما بشوند. تفاوت سرویس های دیده شیم با دیگر سیستم ها در ای پی های ورودی هست . ما فقط ای پی های ایران را برای شما محاسبه میکنیم و از محاسبه ی ورودی های خارجی که برای شما بی فایده است جلوگیری میکنیم. همینظور برای افزایش کیفیت اعضای کانال ما فقط کانال شما را برای بازدیدکنندگان موبایل نمایش میدهیم . ما برای این سرویس تدابیر ویژه ای اندیشیده ایم.

مزایای افزایش ممبر تلگرام از طریق پاپ آپ

اگر شما از روش پاپ آپ برای افزایش ممبر تلگرام خود استفاده نمایید می توانید از تمام امکانات پاپ آپ استفاده کنید. مهمترین مزیت این روش میزان بهره وری بالاتر آن نسبت به سایر روش های تبلیغاتی برا افزایش ممبر تلگرام است. در ادامه با مزیت های افزایش ممبر تلگرام از روش پاپ آپ بیشتر آشنا خواهیم شد.

افزایش ممبر واقعی

یکی از مهمترین ویژگی های خرید پاپ آپ، افزایش ممبر تلگرام واقعی است. اگر کانال شما مربوط به کسب و کار شما است و ممبر های کانال در واقع مشتریان بالقوه شما محسوب می شوند، واقعی بودن آن ها مسئله بسیار مهمی است. در این روش تنها کاربران و افراد واقعی که وارد یک سایت می شوند و دارای یک اکانت واقعی در تلگرام هستند می توانند وارد کانال شما شوند. در حال که در بسیاری از روش های تبلیغاتی دیگر میزان زیاد از اعضای جدید اضافه شده فیک یا غیر واقعی هستند. این مسئله در استراتژی های تبلیغاتی ارزش بسیار زیادی دارد.

سرعت بالا افزایش ممبر

بازدید های روزانه یک سایت مطرح بسیار زیاد است. از طرفی می توان مطمئن بود بر خلاف تبلیغات در سایر کانال های تلگرامی یا اینستاگرامی، درصد بسیار زیادی از بازدید های روزانه سایت مربوط به کاربران واقعی است. به این ترتیب زمانی که شما در حال استفاده از پاپ آپ هستید، تبلیغات مربوط به افزایش ممبر تلگرام خود را در محل بازدید تعداد زیادی از افراد قرار داده اید. به این ترتیب در مدت زمان کوتاهی می توانید به تعداد دلخواه خود ممبر جدید واقعی اضافه کنید. این موضوع به معنای سرعت بالای افزایش ممبر تلگرام از طریق پاپ آپ است.

بازدهی مناسب پاپ اپ نسب به دیگر روش ها

زمانی که شما تبلیغات پاپ آپ یک سایت معتبر را خریداری می کنید، در زمان هر بازدید از سایت تبلیغات شما تا زمانی که کاربر پاپ آپ را نبندد به نمایش در خواهد آمد. به این ترتیب تمام بازدید کنندگان آن سایت حتما تبلیغ مربوط به افزایش ممبر تلگرام شما را مشاهده خواهند کرد. در حالی که در سایر تبلیغات ممکن است افراد به سادگی از تبلیغ شما عبور کنند. به این ترتیب بازدهی تبلیغ شما بیشتر خواهد شد.

در صد پایین ریزش اعضای کانال

معمولا بعد از افزایش ممبر درصدی از کاربران جدید ریزش خواهند داشت. در بعضی از موارد حتی تا بیش از 70 درصد کاربران جدید کانال را ترک می کنند. نوع تبلیغ و استراتژی های جذب مخاطب در این مورد تاثیر گذار خواهند بود اما در مجموع با توجه به نوع افزایش ممبر در تبلیغات پاپ آپ معمولا درصد ریزش آن کمتر از 40 درصد است. مهمترین نکته این است که افراد به صورت اختیاری می توانند از کانال شما خارج شوند و هیج اجباری ار این زمینه نیست. پس اگر محتوای کانال شما همان چیزی باشد که تبلیغ کرده اید و نحوه پس گذاری راضی کننده باشد، احتمال کاربران به کمتر از 20 درصد نیز خواهد رسید.

 

جمع بندی و نکات مربوط به اینگونه تبلیغات

اگر قصد دارید از خرید پاپ آپ برای افزایش ممبر تلگرام خود استفاده کنید باید به چند نکته توجه کنید که مهمترین آن ها خرید پاپ آپ از یک سایت معتبر است. اگر می خواهید از تمام مزایای ذکر شده در این مقاله بهره مند شوید باید سایتی را برای پاپ آپ انتخاب کنید که دارای بازدید و اعتبار کافی باشد و وضعیت مناسبی در رتبه بندی گوگل داشته باشد.
نکته بعدی که نباید فراموش شود نحوه تبلیغات از طریق پاپ آپ است. سعی کنید در این زمان پست کمتری در کانال خود ارسال کنید تا از ریزش ناگهانی جلوگیری کنید.
در نهایت فراموش نکنید که قبل از انجام افزایش ممبر تلگرام از طریق پاپ آپ بستر مناسب را در کانال خود آماده کنید. پست های جذاب و پر بازدید را در انتها قرار دهید و از یک زمان بندی مناسب برای شروع تبلیغات استفاده کنید.
امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله به انتخاب درست شما برای گزینش استراتژی تبلیغاتی مناسب که منجر به افزایش ممبر تلگرام شود کمک کرده باشد.

 

بخش اختصاصی خرید ممبر پاپ اپ بزودی راه اندازی خواهد شد. بصورت موقت شما میتوانید از بخش کاربری خود تیکت ارسال کنید.