ساعت کاری 20:00 – 08:00

منتظر تماس شما هستیم

09172017737

کسب درامد از پاپ آپ

کسب درامد از تبلیغات پاپ آپ

make money with popup

 

 

کسب درامد از پاپ اپ ، یکی از راه های درامدزایی از طریق سایت می باشد. معمولاً وب سایت هایی که در زمینه بازدید روزانه به صورت موفق عمل کرده اند و یک فضای پر بازدید را در اینترنت برای خود ساخته اند، می توانند از طریق اجاره پاپ اپ ، یک منبع درامد بسیار عالی برای خود مهیا نمایند. دنیای اینترنت، یک جهان پهناور بدون مرز می باشد که هر انسانی از گوشه و کنار کره زمین می تواند از طریق یک گوشی هوشمند یا رایانه شخصی خود، به آن متصل شود و عملیات روزانه خود را به صورت سریع و امن انجام دهد. به همین دلیل کسب و کارهای اینترنتی، اعم از فروشگاه ها و مراکز عرضه محصولات و خدمات در این فضای مجازی رو به گسترش است. همین امر باعث افزایش رقابت در کسب و کارهای اینترنتی شده است. از طرفی در دنیای اینترنت برای شناسایی محصولات و خدمات باید از روش تبلیغات و بنر استفاده نمود. صاحبان کسب و کارهای اینترنتی برای این که بتوانند محصولات و خدمات خود را به خوبی به مشتریان خود معرفی نمایند، باید در یک منطقه از طریق تبلیغات مشتریان خود را جذب نمایند. بهترین انتخاب برای درج تبلیغات توسط اینگونه افراد، پاپ آپ در یک وب سایت پر بازدید می باشد.

 

 

چگونگی کسب درامد از پاپ اپ

 

کسب درآمد از پاپ آپ برای مسئولان و صاحبان وب سایت های پر بازدید امکان پذیر است. این افراد با اجاره قسمتی از صفحات اصلی وب سایت خود برای تبلیغات پاپ آپ، می توانند به صورت روزانه درآمد چشم گیری را برای خود مهیا نمایند. پس از اینکه یک وب سایت برای تبلیغات پاپ آپ، اجاره داده شد، تبلیغاتی به صورت بنر در گوشه وب سایت نمایان می شود و مخاطبان آن وب سایت در واقع آن تبلیغ را می بینند و باعث جذب مشتریان به وب سایتها می شود. از طرفی در خصوص کاهش رتبه الکسا، که منجر به افزایش محبوبیت یک وب سایت می شود، وجود بک لینک ها، یک امتیاز بسیار خوب برای این رتبه محسوب می شود. حال برای اینکه بتوانید این رتبه را برای وب سایت خود بهبود ببخشید، راه کار استفاده از پاپ آپ یک مسیر بسیار مناسب می باشد.

مزایای کسب درامد از پاپ اپ

کسب درآمد از پاپ اپ یکسری مزایای انحصاری دارد که در این قسمت به صورت مشروح به این مزایا پرداخته خواهد شد:
⦁ دریافت درامد روزانه : در مبحث کسب درآمد از پاپ آپ، شما می توانید یک وب سایت پر بازدید را برای درج تبلیغات پاپ آپ در اختیار موسسات مجری قرار دهید و سپس این موسسات بر اساس تعداد بازدید تبلیغات، می توانند مبالغی را به صورت اجاره بها به شما پرداخت نمایند. در این زمان شما باید یک قطعه کد را در وب سایت خود قرار دهید تا تبلیغات به صورت اتوماتیک از سوی موسسه مجری در وب سایت شما نمایان شوند. این درآمد می تواند به صورت لحظه ای محاسبه و پرداخت شود.
⦁ افزایش محبوبیت وب سایت: بر اساس کلیک هایی که بر روی وب سایت شما جهت انتقال به سایت تبلیغاتی صورت می گیرد، شما می توانید محبوبیت وب سایت خود را در دنیای مجازی اینترنت بالاتر ببرید.
⦁ ایجاد لینک های دوستی با سایت های دیگر: همچنین شما می توانید در زمینه ایجاد لینک های دوستی و همکاری با دیگر وب سایت های تبلیغاتی در سایت خودتان اقدام نمایید. با این کار در واقع تعدادی بک لینک را از سایت خود به دیگر سایت ها معرفی کرده و همچنین بک لینک های متقابل را از سایت های دیگر برای خود مهیا می کنید. در واقع شما محبوبیت سایت خود را در رتبه بندی وب سایت ها، بالاتر می برید و رتبه بندی سایت خود را بهبود می بخشید. ( این روش تکنیک های مخصوص به خود را دارد , بدون مشاوره با افراد متخصص خطرناک است )

نحوه کسب درامد از پاپ اپ

شما می توانید برای معرفی وب سایت خود به عنوان فضایی برای تبلیغات پاپ اپ، از طریق لینک معرفی وب سایت اقدام نمایید و از همین الان نسبت به کسب درامد از سایت خود دست به کار شوید.

کسب درامد از پاپ اپ