ساعت کاری 20:00 – 08:00

منتظر تماس شما هستیم

09172017737

خرید بازدید سایت

خرید بازدید سایت به صورت ویژه در سایت دیده شیم را اندازی شد.
افزایش بازدید سایت با IP ایرانی با قابلیت های ویژه مناسب بهبود رتبه الکسا را می توانید با قیمت ارزان از سایت ما تهیه بفرمایید.

خرید بازدید سایت 🚀 ✅ بهترین روش برای افزایش بازدید سایت ✅ 🚀

خرید بازدید سایت

قابلیت بازدید به همراه کلیک بازدید کننده اضافه شد.
بازدیدکننده هایی که از این طریق وارد سایت میشوند به منظور افزایش تاثیر بازدید ها ،بر روی سایت شما کلیک میکنند.

چرا برای افزایش بازدید سایت از سایت دیده شیم استفاده کنیم ?

تمام بازی کنندگانی که از طرف ما برای شما ارسال می شود کاملا واقعی هستند و هیچ ربات افزایش بازدید مخربی در این روش استفاده نمیشود.

خرید بازدید ارزان سایت :

هزینه خرید بازدید در سایت دیده شیم بسیار کم و نسبت به بقیه سرویس ها بسیار ارزان و مقرون به صرفه تر است. همچنین قیمت ارزان تر دلیل بر کیفیت پایین بازدیدها نیست . بعد از استفاده خودتان شاهد آن خواهید بود.

بهبود رتبه الکسای سایت شما :

تعداد بازدید کننده مهمترین عامل رتبه بندی سایت در الکسا است. با خرید بازدید برای سایت خود می توانید باعث بهبود در رتبه الکسا شوید همچنین بازی کنندگان ارسالی با کلیک بر روی لینک ها شما و بازدید از چند صفحه دیگر سایت شما باعث بهبود وضعیت سایت شما می شود. بازدیدها با آی پی ایران ارسال میشود و باعث افزایش رتبه ایران در الکسا برای شما خواهد شد.

افزایش بازدید سایت با IP ایران انجام میشود !

تمام بازی کنندگانی که وارد سایت شما می شود با IP ایران هستند و از داخل کشور ایران بازدیدها ارسال میشود. در صورت درخواست شما , ما می توانیم از سایر کشورها هم برای شما بازدید کننده  ارسال کنیم.

نمایش آمار بازدیدهای سایت :

بازدیدها را می توانید در پنل گوگل آنالیتیکس مشاهده و بررسی کنید. بازدید های غیر واقعی در این سیستم ثبت نمی شود. پس میتوانید از واقعی بودن بازدیدها اطمینان حاصل کنید

بازدید خودکار :

بعد از سفارش بازدید و  پرداخت, بازدید ها به صورت هوشمند و برنامه ریزی شده ارسال می شود و نیاز به انجام کاری از طرف شما نیست. بازدید  به صورت روزانه با زمان بندی مناسب ارسال می شود.

25 راه برای افزایش بازدید رایگان سایت را در سایت wordpstream را مطالعه کنید

افزایش بازدید سایت برای چه سایت هایی مفید است ؟

بازدید مناسب سایت های خبری :

سایت‌های خبری که می‌خواهند رتبه بهتری نسبت به رقبای خود داشته باشند و در زمان کمتری به نتیجه مطلوب برسند.

بازدید مناسب سایت ها و استارتاپ های نوپا :

سایت های تازه تاسیس در ابتدا کار سختی را پیش رو دارد تا بتوانند با رقبای قوی و قدیمی خود رقابت کنند. با خرید این سرویس کارشان بسیار آسان می شود تنها با پرداخت مبلغ کمی می تواند تعداد زیادی بازدید کننده وارد سایت خود کند این روش از روش های سئو کلاه سیاه نیز به آن مانند سرویس های بی کیفیت باعث به خطر افتادن اعتبار سایت نمی شود

بازدید مناسب فروشگاه های اینترنتی :

فروشگاهایی که می خواهند با رقیبان سرسخت خود رقابت کنند نیاز به بازی کننده و بهبود رتبه خود در موتورهای جستجو و سایتهای رتبه‌دهی مانند الکسا و موز دارند. این سرویس برای سایت های فروشگاهی نیز بسیار مناسب است

 

برای سفارش بازدید سایت می توانید از فرم زیر استفاده کنید. ابتدا سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی دکمه ارسال کلیک کنید. پس از پرداخت سفارش شما ثبت شده و در اسرع وقت بازدید های شما آغاز خواهد.

 


 

  • 95% بازدید ها از IP ایران هستند به همراه تضمین بهبود رتبه الکسا

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.