فروردین ۲۰, ۱۳۹۷

افزایش رتبه الکسا

افزایش رتبه الکسا

یکی از ملاکهای رتبه بندی سایت ٬ رتبه الکسا است رتبه سایت در این رده بندی به چند عامل بستگی دارد

 

  1.  افزایش تعداد بازدید سایت
  2. در مدت زمانی که کاربر در سایت سپری میکنند
  3. تعداد بک لینک
  4. تعداد بازدید یکتا (تعداد Ip)

روش های افزایش رتبه الکسا را بهتر بشناسید.

 از سایت در سطح اینترنت این ها عوامل اصلی رتبه بندی در سایت الکسا و MOZ هستند . حال اگر شما می خواهید در مدت زمان کوتاهی رتبه و تعداد بازدید سایت شما افزایش یابد و به طبع آن درآمد سایت سیر صعودی پیدا کند چند روش وجود دارد

بازدید تقلبی‌ : در این نوع از بازدید با استفاده از نرم افزارهای بازدید ساز مقداری ترافیک تقلبی بر روی سایت خود ایجاد میکنید. این روش به دلیل بی کیفیت بودن بازدیدها تاثیر منفی بر روی رتبه سایت گذاشته و اصلا توصیه نمی شود.

بازدید آیفریم : افزایش رتبه سایت از طریق آیفریم هم یکی از روشهای مناسب برای این کار است. در این روش شما از سایت های پربازدید کمک میگیرید برای این کار یک کد Html در سایت پر بازدید قرار می دهید تا هر کاربر که از سایت میزبان بازدید کرد به صورت مخفی به سایت شما هم وارد میشود و باعث افزایش بازدید و رتبه شما می شود. برای خرید بازدید آیفریم به این قسمت مراجعه کنید.

افزایش رتبه با پاپ آپ : یکی از مطمئن ترین و بهترین روش برای افزایش رتبه سایت استفاده از پاپ آپ است . بهبود رده بندی سایت با پاپ آپ مناسب ترین راه برای این کار است در این روش کاربر وارد یک سایت پر بازدید می شود بعد از چند ثانیه تبلیغات سایت شما در یک پنجره در وسط سایت میزبان باز میشود. از مزیت های این روش می توان :

  1.  دیده شدن سایت شما توسط کاربر
  2. بازدید کاملا واقعی
  3. نیاز به پرداخت هزینه اضافی نبست و هزینه هر بازدید از حساب شما کسر می شود.

برای اطلاع از اخبار و مقالات جدید مارا در رسانه ها و شبکه های اجتماعی دنبال کنید